O nás

PLUS Decoration, s.r.o.

Spoločnosť PLUS bola založená v roku 1991, ako veľkoobchodná spoločnosť sa premenovala na spoločnosť PLUS Decoration s.r.o.. Od začiatkov sa zaoberáme  veľkoobchodným predajom papierenského, kancelárskeho a školského sortimentu, ktorý sme rozšírili o dekorácie a párty potreby.  Ako veľkoobchod spolupracuje výhradne s ďalšími predajcami, teda maloobchodmi, veľkoobchodmi a distribútormi kancelárskych potrieb.

Cestu rozvoja a rastu vidíme v úzkej spolupráci s našimi obchodnými partnermi a stále lepšom uspokojovaní ich potrieb, v poskytovaní stále kvalitnejších a rozmanitejších služieb.

Podpora a služby, ktoré poskytujeme našim obchodným partnerom, sú rozsiahle:

- pri dodržaní minimálneho odberu poskytujeme stojany na tapety a papier formátu A2

- pre zákazníkov pravidelne pripravujeme online katalogy

- špecialne ceny na predobjednávky v predškolskom období

- viac než 6 tisíc  položiek na sklade známych a úsporných, avšak kvalitných značiek, ktoré poskytujú našim partnerom vhodnú alternatívu

- pri objednávkach spľňajúcich stanovený minimálny odber doručíme tovar bezplatne na celom území Slovenska

- internetový obchod ako možnosť on-line formy objednávania tovaru

Našim cieľom je nielen predaj tovaru, ale optimalizácia odbytových kanálov so zreteľom o vytvorenie obojstranne výhodného partnerstva s našimi odberateľmi.

Veríme, že aj Vy budete spokojný s našimi službami a výkonom! V prípade akýchkoľvek otázok alebo dotazov neváhajte nás kontaktovať na obchod@plusd.sk.


Tím PLUS Decoration